«Олександрія» програла «Маріуполю» і не вийшла до кваліфікації Ліги Європи

У матчі плей-оф за путівку до кваліфікації Ліги Європи Олександрія вдома поступилася Маріуполю.

У першому таймі матчу команди обмінялися забитими голами. На гол Полегенька, який у свій час виступав у кропивницькій Зірці, відповів Безбородько.

Після перерви була рівна гра. Гості змогли вирвати перемогу – переможний гол забив Кащук, який за 5 хвилин до цього вийшов на заміну.

У фіналі чотирьох маріупольську команду вже чекає Колос.

ФК Олександрія – ФК Маріуполь 1:2 (1:1) (Денис Безбородько 36 – Павло Полегенько 27, Олексій Кащук 83)

ФК Олександрія: Юрій Паньків, Тимур Стецков (Павло Пашаєв 46), Кирило Ковалець, Денис Безбородько (Артем Сітало 74), Максим Третьяков, Денис Мірошниченко, Гліб Бухал, Валерій Лучкевич (Максим Задерака 74), Дмитро Гречишкін, Євген Банада, Каспарс Дубра

ФК Маріуполь: Євген Гальчук, Сергій Чоботенко, Павло Полегенько, Дмитро Мішнев, В’ячеслав Чурко (Олексій Кащук 78), Сергій Яворський, Валерій Федорчук, Назарій Муравський (Ігор Тищенко 46), Максим Чех (Данило Ігнатенко 78), Віктор Корнієнко, Руслан Фомін
Попередження: Руслан Фомін 69

Джерело: Спортивна Кіровоградщина