Олександрія сенсаційно перемогла Шахтар

Донецький «Шахтар»  програв «Олександрії» в матчі 3-го туру української Прем’єр-ліги. Зустріч завершилася в з рахунком 1:2 на користь гостей.

«Олександрія» забила чи не в першій своїй атаці. На 6-й хвилині Максим Третьяков результативним ударом завершив простріл від Андрія Цурікова.

«Гірники» відігралися всього через дев’ять хвилин. Це Віктор Корнієнко ударом у дотик завершив комбінацію за участю Дентіньо і Додо.

Але всього через шість хвилин гості знову вийшли вперед. Цуріков викотив м’яч під удар на лінію карного майданчика Кирилу Ковальцю, який знову засмутив Анатолія Трубіна.

Найреальніші моменти відігратися у господарів не реалізували Тарас Степаненко та Педріньо — їх підвела точність.

«Шахтар» з 6 очками посідає 3-тє місце в турнірній таблиці УПЛ. «Олександрія» йде 5-ю, набравши ті ж 6 балів.

У сезоні-2021/22 УПЛ була розширена з 14 до 16 команд, які гратимуть у два кола. Новачками елітного дивізіону стали «Чорноморець», «Верес» і «Металіст-1925».

У наступному турі «Шахтар» 13 серпня прийме харківський «Металіст-1925»,  «Олександрія»двома днями пізніше в гостях зіграє зі «Львовом».