Олександрія та Попасна об’єднують зусилля для допомоги переселенцям

Олександрія та Попасна об’єднують зусилля для допомоги переселенцям

Олександрійська міська рада підпише Меморандум про співпрацю з Попаснянською міською військово-цивільною адміністрацією. Це дасть можливість краще комунікувати та допомагати вимушеним переселенцям, які приїхали з Попасної та Луганської області в цілому. До співпраці також долучиться благодійна організація «Благодійний фонд «Центр допомоги Олександрія» – основний міський хаб, що допомагає ВПО.

Про це під час нещодавньої зустрічі домовилися заступниця міського голови Ірина Чемерис та заступниця керівника Попаснянської військової адміністрації Марина Бондарева.

«Від початку повномасштабного вторгнення Олександрія прихистила понад 11 тисяч вимушених переселенців. Тож така співпраця дуже важлива для нашої громади. Це допомагає цільово підтримувати людей з тих громад, які приїхали до міста, забезпечувати їх необхідним і залучати до активної громадської позиції», – розповіла Ірина Чемерис.

Марина Бондарева поспілкувалася з попаснянами, які сьогодні проживають в Олександрії. Це близько 80 людей різного віку. Говорили про:

  • Державні відшкодування у втраті житла
  • Шляхи отримання гуманітарної допомоги від Попаснянської громади
  • Можливість створити власні громадські організації, що можуть співпрацювати з різними донорами.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації