Олександрія у більшості програла Металісту

У матчі третього туру УПЛ Олександрія зазнала поразки від харківського Металіста.

На 11-ій хвилині матчу Олександрія вийшла вперед завдяки голу Калітвінцева. Через 10 хвилин Панасенко зрівняв рахунок. На 35-ій хвилині Металіст залишився у меншості – за грубе порушення правил Порох отримав червону картку.

У другому таймі матчу, граючи у більшості, Олександрія не змогла вирвати перемогу. Натомість підопічні Гури пропустили два голи і зазнали поразки з рахунком 1:3. Відзначимо, що другий гол Металіста у цьому матчі забив вихованець кропивницького футболу та ексгравець Зірки Прядун.

Олександрія – Металіст – 1:3 (1:1) (Калітвінцев, 11 – Панасенко, 21, Прядун, 64, Мизюк, 72)

Олександрія: Білик – Цуріков, Бабогло, Білошевський, Мірошніченко – Демченко, Волошин (Авагімян, 46), Рибалка (Дришлюк, 75) – Третьяков (Кожушко, 31), Кобзар (Костишин, 46, Бондаренко, 79), Калітвінцев.

Металіст: Рибка – Каплієнко, Порох, Мизюк, Романюк – Ралюченко – Коркішко, Танковський, Панасенко (Шопін, 90+2), Підлепенець (Книш, 69) – Прядун (Рязанцев, 82).

Попередження: Костишин, 61, Цуріков, 87 – Панасенко, 12

Вилучення: Порох, 35 (грубий фол)

Джерело: Спортивна Кіровоградщина