Олександрія увійшла до 40 міст, які найбільше допомагають ЗСУ

Олександрія увійшла до 40 міст, які найбільше допомагають ЗСУ

Олександрія посіла гідне місце у рейтингу 40 міст України за бюджетним відсотком допомоги Силам оборони у 2022 році та за 10 місяців 2023 року. Про це повідомив міський голова Сергій Кузьменко на засіданні виконавчого комітету 7 березня.

Зокрема, за 10 місяців 2023 року з бюджету Олександрії, який склав 442 мільйони гривень, 19 мільйонів гривень було виділено на підтримку Сил оборони. У 2022 році з 500 мільйонів гривень бюджету на оборону було направлено 7 мільйонів гривень.

«Це підрахунок у відсотковому відношенні до тих можливостей, які мають міста. Бо в одного міста бюджет 10 мільярдів гривень, в іншого – 1 мільярд гривень, а наш бюджет – це близько 500 мільйонів гривень. У відсотковому відношенні Олександрія посідає гідне місце та попереду багатьох великих міст обласного значення. Тож хочу подякувати всім олександрійцям, платникам податків, адже ми спільно маємо можливість допомагати Збройним Силам України», – зазначив Сергій Кузьменко.

Олександрійська громада і надалі буде надавати допомогу військовим формуванням, які дислокуються в місті. За словами очільника міста, на наступну сесію вже готується новий пакет допомоги захисникам.

«За останній тиждень я мав зустрічі практично з усіма командирами військових формувань, яким надаємо підтримку. І, не дивлячись на те, що ресурс місцевого бюджету обмежений, ми знаходимо можливість підтримати наших захисників», – підсумував Сергій Кузьменко.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації