Олександрія виділить 1,2 млн грн – на заробітну плату для олександрійських лікарів

Олександрія виділить 1,2 млн грн – на заробітну плату для олександрійських лікарів

11 серпня виконавчий комітет розглянув бюджетне питання та запропонував депутатам внести зміни до головного кошторису Олександрійської громади на поточний рік. Пропонується збільшити доходи і видатки на суму 253,6 тисячі гривень дотації з обласного бюджету на сплату за енергоносії та субвенції з бюджету Попельнастівської громади. Також пропонується провести внутрішній перерозподіл видатків.

Відповідні кошти будуть спрямовані за цільовим призначенням та на розв’язання нагальних питань по галузях освіти, охорони здоров’я, соціального захисту та житлово-комунального господарства.

Під час розгляду даного питання міський голова Сергій Кузьменко зазначив: «Ми і далі підтримуємо наших лікарів, які дбають про здоров’я як жителів нашого міста, так і поранених наших бійців та переселенців. Тому виділяємо 1,2 мільйона гривень на заробітну плату для лікарів, оскільки маємо деякі проблеми із державним фінансуванням».

Також Сергій Кузьменко наголосив на важливості благоустрою і належному утриманні комунальної інфраструктури нашої громади: «Олександрія намагається бути затишним, чистим, прибраним містом. Не дивлячись на всі виклики, я продовжую наполягати, що так має бути й під час війни, адже таким чином ми показуємо приклад, якими будуть всі міста в Україні після того, як Україна здобуде перемогу. Ми працюємо над тим, щоб місто було охайним і нам потрібно підтримувати наше комунальне підприємство «Чисте місто», щоб попри ріст цін на енергоносії, інші видатки, ми могли забезпечувати функціонування підприємства, а отже – тримати місто в порядку».

Остаточне рішення про зміни до бюджету Олександрійської громади буде прийняте депутатами на сесії міської ради.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор , 12.08.2022 @ 07:21

    Это приветствуется.Но запретите врачам заниматься поборами с больных.Брать деньги за операции до 12000 грн.Это нарушение Конституции .Но всем на это наплевать ПОЧЕМУ???

Коментарі закрито