«Олександрія» вийшла до 1/8 фіналу Кубка України

В рамках 1/16 Кубку України команда Юрія Гури на виїзді зустрілася із сімферопольською «Таврією». Фаворитом поєдинку, звісно, були містяни, хоча треба віддати належне нашому супернику, вони самовіддано билися до фінального свистка.

Ми забили швидкий гол вже на другій хвилині. Після подачі з кутового Олександром Демченком, Сергій Рибалка красивим ударом переправив круглого у ворота.

На 24 хвилині Олег Кожушко подвоїв рахунок, правда вдалося йому це лише з другої спроби: наша команда розпочала стрімку контратаку, Сергій Гринь зробив чудовий діагональний пас на вільного Олега. Той, вийшовши віч-на-віч з голкіпером пробив, але Герасименко відбив той удар, правда невдало — прямо в ноги Олегові, і він вже з другої спроби реалізував свій момент. 0:2.

На 33 хвилині в матч з’явилась інтрига: Сергій Рибалка у власному штрафному майданчику в падінні зіграв рукою, за що отримав другу жовту, потім червону, та й ще і арбітр вказав на позначку. Барладим вдало реалізував пенальті, і рахунок скоротився – 1:2.

Граючи в меншості ми спромоглися забити ще, правда вже у другому таймі: на 79 хвилині Іван Калюжний заробив пенальті, який чітко реалізував Олександр Демченко. 1:3. Олександрійці   крокують далі до 1/8 фіналу.

Джерело: ФК Олександрія