«Олександрія» вирвала нічию у «Вереса» та зберегла місце у вищому дивізіоні

ФК «Олександрія» у матчі 29 туру VBET Ліги проти рівненського «Вереса» здобула нічию з рахунком 2:2, що дозволило команді зберегти прописку в елітному дивізіоні українського футболу.

Гра розпочалася з небезпечного моменту біля воріт «Олександрії», але вже на 5-й хвилині гості заробили пенальті. Після 7-хвилинної паузи, пов’язаної з травмою голкіпера «Вереса» Ющишина, Микола Михайленко реалізував 11-метровий удар.

Проте, господарі швидко відігралися та вийшли вперед завдяки голам Дахновського та Морозка.

У другому таймі «Олександрія» активізувалася та зрівняла рахунок на 79-й хвилині – знову відзначився Михайленко, реалізувавши ще один пенальті.

Кінцівка матчу пройшла в напруженій боротьбі, але рахунок більше не змінився.

«Хороший, результативний поєдинок. Крокуємо далі, готуємося до останнього матчу сезону проти київської «Оболоні»», — йдеться на офіційному сайті ФК «Олександрія».