«Олександрія» залишає Кубок України після напруженого матчу та пенальті

Четвер, 02.11.2023, Центральний стадіон (Житомир), матч ¼ фіналу Кубка України «Полісся» — «Олександрія».

Справжнім випробуванням для нервів стало кубкове протистояння, в якому доля матчу була визначена лише після пенальті.

Команди виступили активно від самого початку, демонструючи справжній дух змагань.

В першому таймі, «Олександрія» мала більше нагод забити гол, але Денис Бойко відзначився декілька разів, врятувавши свою команду.

Незважаючи на активну гру «Полісся», вони не змогли вразити ворота Микити Шевченка.

У другому таймі ініціатива рівномірно розподілилася між командами. Але доля матчу вирішилася на серії пенальті, де команда Юрія Калітвінцева змогла виявитися сильнішою із рахунком 4:3.

Попри це, «Олександрія» завершила турнір, не зазнавши жодної поразки і не пропустивши жодного гола.

Джерело: ФК «Олександрія»