Олександрія залучає європейські кошти для розвитку освіти

Олександрія залучає європейські кошти для розвитку освіти

Місцева влада Олександрії активно співпрацює з європейськими партнерами, сподіваючись залучити кошти для розвитку міста та освітніх закладів. Міський голова Сергій Кузьменко на сесії міської ради 30 березня розповів про недавні зустрічі з представниками ПРООН та Європейського інвестиційного банку. Про це повідомляє AlexCity з посиланням на Олександрійську міську раду.

Ці організації готові надати фінансування через «Програму відновлення України», спрямовану на розвиток міст та громад. Зокрема, у фокусі уваги мультипрофільний ліцей та ліцей № 17.

Для отримання коштів потрібно доопрацювати проєктно-кошторисну документацію, що відповідає вимогам міжнародних партнерів та уряду України. В результаті, депутати виділили 321 тисячі гривень на оновлення документації, що дозволить підвищити конкурентоспроможність міста та залучити грантові кошти на санацію та комплексне перетворення зазначених навчальних закладів і територій навколо них.

Міська рада висловлює надію на успішну співпрацю з європейськими партнерами та планує продовжити залучати іноземні інвестиції для розвитку Олександрії.

Схожі публікації