«Олександрія» здобула перемогу над «Кривбасом»

30 серпня о 18:00 Олександрія вдома на стадіоні Ніка зіграла контрольний матч. Суперником був криворізький Кривбас.

На 15-ій хвилині матчу Кривбас завдяки гарматному дару нападника вийшов вперед. На старті другого тайму матчу команди обмінялися забитими голами. Спочатку відзначився Банада. А вже у наступній атаці гості заробили право на виконання пенальті, яке реалізував капітан Кривбасу. Банада на 72-ій хвилині головою замкнув передачу Мишенка зі штрафного.

На 80-ій хвилині Безбородько результативно замкнув дальню стійку воріт Кривбаса. А через сім хвилин схожий гол забив Ковалець. Підсумковий рахунок матчу 4:2 на користь Олександрії.

ФК Олександрія – Кривбас (Кривий Ріг) – 4:2 (0:1) (Банада, 53, 72; Безбородько, 80; Ковалець, 87 – Яровий, 15; Бука, 56 (пен))

Джерело: Спортивна Кіровоградщина