«Олександрія» зустрінеться з «Шахтарем»

«Олександрія» зустрінеться з «Шахтарем»

У суботу, 7 серпня, в рамках 3–го туру VBET Ліги сезону 2021/22 років, «Олександрія» на виїзді зустрінеться з донецьким «Шахтарем». Матч пройде на НСК «Олімпійський» у Києві. Початок о 19.30.

Між собою в чемпіонатах України футболісти «Шахтаря» та «Олександрії» провели 24 матчі. У 18-ти зустрічах перемогу святкували гірники, чотири поєдинки завершилися внічию  та 2 перемоги «Олександрії». Різниця м’ячів 45-20=+25 на користь «Шахтаря». М’ячі у складі нашої команди забивали – Євген Банада – 5, Артем Полярус — 2 Сергій Старенький – 2, Максим Третьяков — 2,  Сергій Чуйченко, Віталій Первак, Кирило Сидоренко, Андрій Запорожан, Віталій Пономар, Олексій Довгий, Роман Яремчук, Дмитро Шастал та Дмитро Гречишкін (по 1). У складі донеччан найбільше м’ячів забили Алекс Тейшейра, Дентіньо,– 4, Олексій Бєлік, Мораєс, Факундо Феррейра та Тете – по 3.

Ще 5 матчів суперники провели в Кубку України. 4 перемоги «Шахтаря» і 1 нічия. Різниця м’ячів 10-3=+7. У складі нашої команди голи на рахунку Олександра Казанюка, Василя Грицука та Романа Яремчука.

У складах обох команд  грали: Дмитро Гречишкін, Олександр Осташов, Костянтин Акінін, Юрій Данченко, Яків Кріпак, Артем Савін, Володимир Прийомов та Давид Таргамадзе. Ще велика група гравців грала у складі «Олександрії» та «Шахтаря–2»: Віктор Анісімков, Артем Саутін, Олександр Базиляк, Денис Хомутов, Омар Мішков, Олексій Іванов, Роман Бутенко, Сергій Грибанов, Олександр Бурий, Олександр Маклаков, Денис Анеліков, Максим Кундель, Олег Єрмак, Віталій Пономар, Станіслав Микицей.

За «Шахтар-3» грав Кирило Ковалець.

Джерело: ФК Олександрія

 

Схожі публікації