Олександрійці без направлення лікаря можуть пройти медичні огляди, обстеження та діагностичні дослідження у районній лікарні

Олександрійці без направлення лікаря можуть пройти медичні огляди, обстеження та діагностичні дослідження у районній лікарні

Відповідно до рішення виконавчого комітету, яке було прийнято на одному з останніх його засідань, затверджено перелік і тарифи на платні послуги районної лікарні за зверненням громадян без направлення лікаря.

Згідно переліку в даному медичному закладі можна отримати консультації лікарів-спеціалістів, пройти медичні огляди та зробити лабораторні, діагностичні, рентгенографічні дослідження. Також громадяни за бажанням без направлення сімейного лікаря можуть вибрати акушера-гінеколога для ведення пологів і народження дитини, лягти на лікування у стаціонар, пройти профілактичний наркологічний огляд з видачою сертифікату та ін.

Загалом, на сьогодні районна лікарня готова надати близько 120 платних послуг. Їх вартість також затверджена рішенням виконкому. Так, ціна за загальний аналіз крові разом із її забором становить 48 грн 51 коп, рентген легенів – 87 грн 13 коп, консультація лікаря травматолога-ортопеда – 60 грн 59 коп., перебування одного дня у стаціонарі – 360 грн і т. д. Оплатити обрану послугу можна в касі центральної районної лікарні.

Із повним переліком послуг, їх вартістю та самим рішенням виконавчого комітету можна ознайомитися за посиланням.

Джерело:Олександрійська міська рада

Схожі публікації