Олександрійці в символічній збірній туру

Олександрійці в символічній збірній туру

За підсумками 3-го туру VBET Ліги до символічної збірної туру потрапили одразу два гравці «Олександрії» Каспарс Дубра і Андрій Цуріков, а Юрій Гура абсолютно заслужено став тренером туру.

Каспарс Дубра

Справжній капітан. «Олександрія» обіграла «Шахтар», забивши два голи в першому таймі. Ясна річ, що в другому команда особливо не вибігала в атаку, зосередившись на грі в обороні. Більше за інших старався Дубра, який грамотно керував товаришами, вигравав повітря і стелився в підкатах. Були натяки, що він порушив правила у штрафному проти Траоре, однак, на нашу думку, епізод, максимум, спірний. (ua-football.com)

Андрій Цуріков

Оренда Цурікова — правильне рішення «городян». Команді був потрібен новий захисник, після того, як влітку їх покинув Роман Вантух. Андрій ідеально вписався в колектив. У матчі проти «Шахтаря» він був одним з найкращих гравців своєї команди, який допоміг забити обидва голи. На рахунку Цурікова дві гольові і звання самого корисного футболіста матчу. (ua-football.com)

Юрій Гура

До останнього ми вагалися, вибираючи між Валерієм Кривенцовим та Юрієм Гурою. Однак, з огляду на кадрову силу суперника і рівень несподіваності результату, вибір припав на другого. І не посперечаєшся. Після прикрої поразки «Минаю», Гура зумів підготувати команду психологічно і тактично. В обороні вони грали надійно, в атаці реалізували всі моменти. Вітаємо, Юрій Володимирович, ви в збірній туру. (ua-football.com)

Джерело: ФК Олександрія

Схожі публікації