Олександрійці вибороли найбільше нагород на чемпіонаті з тенісу

Олександрійські спортсмени та спортсменки здобули переконливу перемогу на Чемпіонаті Олександрії та Олександрійського району з настільного тенісу серед чоловіків і жінок, завоювавши 7 призових місць із 12 можливих.

Змагання, що відбулися 16 березня на базі КНТ «ТОРНАДО» за підтримки відділу молоді та спорту міської ради, зібрали 35 учасників з Дніпра, Могилева-Подільського, Кременчука, Кропивницького, Олександрії, Світловодська, Зеленогірського, Олександрівки, Власівки та Онуфріївки.

Серед чоловіків у першому фіналі тріумфували олександрійці:

• І місце: Олег Гушлевський
  • II місце: Володимир Гаврилов
  • III місце: Сергій Власенко

Другий фінал приніс такі результати:

• І місце: Володимир Душенко (Олександрівка)
  • II місце: Ерік Бутяєв (Олександрія)
  • III місце: Дмитро Бударін (Олександрія)

Переможцем третього фіналу став Євген Кошкарев зі Світловодська, випередивши Євгена Жорняка з Кременчука та Андрія Любарського з Олександрії.

Серед жінок призові місця розподілились наступним чином:

• І місце: Євгенія Сєверіна (м. Дніпро)
  • II місце: Світлана Карпук (м. Кременчук)
  • III місце: Галина Сусаєва (м. Олександрія)

Переможців змагань нагородили кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками від КНТ «ТОРНАДО».

Джерело: Олександрійська міська рада