Олександрійці згуртувалися для підтримки ЗСУ: понад 191 000 гривень зібрано під час Великодніх заходів

Олександрійці згуртувалися для підтримки ЗСУ: понад 191 000 гривень зібрано під час Великодніх заходів

Жителі Олександрії та Кіровоградської області продемонстрували єдність і небайдужість, зібравши понад 191 000 гривень на підтримку Збройних Сил України під час Великодніх заходів.

2 травня завершився Великодній ярмарок, який організували в Олександрії. Протягом двох днів громада активно купувала пасхальні вироби, випічку, солодощі та декор, виготовлені місцевими майстрами. Окрім цього, відбувалися майстер-класи та уроки писанкарства для дітей та дорослих. Фотографи Вікторія Криниця та Аліна Фролова робили професійні світлини для всіх охочих за донат на підтримку військових.

Найбільший волонтерський центр допомоги військовим – Координаційний центр волонтерів Олександрії – також пропонував пасхальну продукцію, надану місцевими підприємствами: мережею магазинів «Маркетопт» та «Оптовичок», ПП «Славяночка», ПНВП «Уран», ФОП Вялих, ПП «Еклер».

Зібрані на ярмарку понад 26 000 гривень передали до Координаційного центру волонтерів Олександрії.

Школи та садочки Олександрії також не лишилися осторонь. Учні, дошкільнята, їхні батьки та педагоги готували смаколики, організовували ярмарки, лотереї, квести, збирали та відправляли адресні посилки захисникам, а також задонатили кошти у волонтерські скриньки.

Загалом їм вдалося зібрати понад 165 000 гривень. Найбільшу суму – майже 64 000 гривень – зібрав колектив ліцею №17. Ці кошти також передали Координаційному центру волонтерів Олександрії для придбання бойового автомобіля.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації