Олександрійців запрошують до обговорення проєкту програми на 2024 рік

Олександрійців запрошують до обговорення проєкту програми на 2024 рік

Відповідно до Регламенту Олександрійської міської ради передбачено розгляд на громадських слуханнях проєкту програми економічного і соціального розвитку Олександрійської територіальної громади на 2024 рік.

У зв’язку з продовженням воєнного стану забороняється проведення масових заходів. Тому, відповідно до Розпорядження міського голови Сергія Кузьменка, ця процедура відбудеться у форматі електронних громадських обговорень.

Жителі Олександрійської громади можуть взяти участь і надати свої пропозиції, зауваження та доповнення до проєкту.

Обговорення триватиме із 8 по 18 грудня 2023 року. Свої пропозиції можна подати, надіславши листа на електронну пошту управління економіки міської ради: [email protected].

У листі обов’язково вказувати своє прізвище, ім’я, по батькові та контактні дані для зворотного зв’язку.

Ознайомитися із проєктом програми економічного і соціального розвитку Олександрійської територіальної громади на 2024 рік можна за посиланням: https://olexrada.gov.ua/base/project/rada/proekt_r_4411.pdf

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор. , 10.12.2023 @ 13:59

    Из года в год переписывают одно и тоже.Вам эта лажа самим не надоела.Александрии нужно градообразующее предприятие,тогда будет и работа и рост населения.А все эти рывки и потуги они как ежегодный геморой городской власти…

Коментарі закрито