Олександрійська дитяча художня школа — 50 років невпинної творчості

Олександрійська дитяча художня школа — 50 років невпинної творчості

2 червня Олександрійська дитяча художня школа відзначила 50-річчя свого заснування. Урочистості відбулися в залі Олександрійського театру, де зібралися викладачі, учні та випускники школи, а також батьки та гості.

Заступниця міського голови Ірина Чемерис завітала на святкову подію, щоб привітати колектив, учнів та випускників художньої школи з цим ювілейним днем. У своєму привітанні вона висловила подяку всім викладачам, які роблять школу справжньою перлиною нашого міста. Вона зазначила, що творча праця викладачів і випускників, їхні твори, ікони та стінописи, прикрашають не лише Олександрію, а й привертають увагу жителів інших країн. Ірина Чемерис передала велику подяку всім викладачам, які вклали свою душу, енергію та любов у розвиток кожного учня.

Від імені міського голови Сергія Кузьменка Ірина Чемерис побажала колективу школи подальшого процвітання, нових досягнень і перемог. Після промови на сцену вийшли директор школи Вікторія Носова та керівник випускного курсу, заслужений художник України Олександр Охапкін, які вручили випускникам свідоцтва про закінчення Олександрійської дитячої художньої школи.

На відзначення ювілею виступили виконавці та творчі колективи ПК «Олександрійський театр» з вокальними та хореографічними композиціями. Це створило чудову атмосферу свята та надало йому особливий колорит.

Олександрійська дитяча художня школа відзначила своє 50-річчя заснування в радісній та урочистій атмосфері, залучивши учнів, випускників та гостей до святкування.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації