Олександрійська громада розпочинає створення індустріального парку

Олександрійська громада розпочинає створення індустріального парку

Згідно з інформацією Олександрійської міської ради, в Олександрійській громаді розпочинають створення індустріального парку під назвою «СТАН-ІНВЕСТ». Концепцію цього проєкту планується розглянути на найближчому пленарному засіданні.

Заступник міського голови Юрій Шклярук наголосив, що цей індустріальний парк створюватиметься для реалізації масштабного приватного проєкту зі значними інвестиціями. Планується, що депутати міської ради погодять концепцію «СТАН-ІНВЕСТ» на черговій сесії, яка відбудеться 11 серпня.

Відповідно до змін, внесених в закон України «Про Індустріальні парки» у 2022 році, усі учасники парку повинні бути резидентами Олександрійської громади, що означає, що вони будуть зареєстровані у місцевій громаді та сплачуватимуть податки в місцевий бюджет.

Ініціатор проєкту буде залучати в цей процес власні кошти, а також кошти учасників та резидентів парку та управляючої компанії. Проєкт передбачає понад 1 мільярд гривень інвестицій у розбудову парку протягом наступних 10 років.

Індустріальний парк «СТАН-ІНВЕСТ» розміщуватиметься на території колишнього заводу ТОВ «Завод підйомно-транспортного обладнання» і матиме загальну площу приблизно 11,5 гектарів. Прогнозована кількість робочих місць у парку становитиме 580 працівників.

Варто відзначити, що реалізація цього проєкту не передбачає жодних видатків з бюджету громади. Крім прямих надходжень, від діяльності індустріального парку також очікується пожвавлення малого та середнього бізнесу в Олександрійській громаді в цілому.

Схожі публікації