Олександрійська громада святкує День Конституції України

Олександрійська громада святкує День Конституції України

28 червня олександрійці відзначили День Конституції України. Річницю прийняття основного правового документа нашої держави відсвяткували біля пам’ятника Шевченка.

Учасники заходу, серед яких були міський голова Сергій Кузьменко, секретар міської ради Вікторія Косяк, заступники міського голови, керівництво районної військової адміністрації, військові, силовики, рятувальники, депутати міської та обласної рад, посадовці, працівники бюджетної сфери, представники громадських організацій та інші жителі міста зібралися перед пам’ятником Великого Кобзаря.

Сергій Кузьменко звернувся до присутніх і наголосив на важливості захисту Конституції, зазначивши: «Хто не захищає Конституцію, того вона теж не може захистити. Тому українці зі зброєю в руках відстоюють право свого народу жити у вільній демократичній країні. Тому українському народу важко. Українці як одні із перших, хто створив Конституцію, так і перші, хто повстав проти дикої орди. Дякуємо нашим захисникам, воїнам, офіцерам і солдатам, які сьогодні зі зброєю в руках захищають Україну».

Після промови учасники заходу вшанували пам’ять усіх полеглих за Україну мовчазною хвилиною та поклали квіти до пам’ятника Тараса Шевченка.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації