Олександрійська громада забезпечена водою: Підрив Каховської ГЕС не вплине на водопостачання

Олександрійська громада забезпечена водою: Підрив Каховської ГЕС не вплине на водопостачання

Олександрійська громада залишається забезпеченою питною водою, не дивлячись на дестабілізацію роботи Каховської ГЕС, заявили в ОКВП «Дніпро-Кіровоград». Підприємство гарантує, що водопостачання буде продовжуватися без затримок, — поділився міський голова Сергій Кузьменко.

«Українська правда» повідомила про вибух на Каховській ГЕС, який відбувся о 2:50 ночі 6 червня. Ця подія мала місце після попереджень і страхів, і в багатьох дискусіях мали місце апокаліптичні прогнози щодо наслідків такого вибуху.

Вибух був вчинений російськими військовими, що призвело до затоплення дамби ГЕС, відповідальної за електропостачання і постачання прісної води на півдні України.

Каховська ГЕС також відіграє ключову роль в роботі Запорізької АЕС, оскільки її система охолоджування залежить від рівня води в Дніпрі.

В результаті вибуху, вісім населених пунктів та один мікрорайон Херсона на правому березі були повністю або частково затоплені. Приблизно 16 тисяч жителів правобережжя Херсонщини опинилися в критичній зоні. За рельєфом, лівий берег, який окуповано росіянами, є ще більш незахищеним.

Джерело: Українська правда, телеграм-канал Сергія Кузьменка

Схожі публікації