Олександрійська міськрада отримала можливість профінансувати важливі інфраструктурні проєкти

Олександрійська міськрада отримала можливість профінансувати важливі інфраструктурні проєкти

Завдяки перевиконанню надходжень міського бюджету Олександрія отримала можливість профінансувати низку важливих інфраструктурних проєктів.

Про це під час засідання виконкому повідомив міський голова Олександрії Сергій Кузьменко.

«За результатами першого півріччя маємо непогані фінансові показники. Ми добре попрацювали з нашими підприємцями, нашими платниками податків. Вони з розумінням ставляться до того, що місто потрібно розвивати. Хочу подякувати їм за таку позицію по відношенню до міста Олександрії. І власне ми маємо 23 мільйона гривень перевиконання бюджету за І півріччя. Це дуже позитивний результат. Як я казав, ми чекали на нього для того, щоб посилити, укріпити деякі напрямки розвитку нашого міста», — наголосив міський голова.

За його словами, з цих коштів 10 млн грн підуть на капітальний ремонт вулиці Скічка. Це об’єкт, на який міськрада збирає кошти з різних джерел фінансування, включаючи субвенцію з державного бюджету.

У той же час, 4,5 млн грн планують витратити на придбання комбінованого дорожнього автомобіля для прибирання вулиць. Мова йде про всесезонне авто.

На співфінансування НУШ (Нової української школи, – Ред.) міськрада Олександрії планує спрямувати 1 млн грн, 1,5 млн грн – на будівництво спортивного майданчика на території гімназії.

Ще 500 тис грн підуть на фінансування оздоровлення дітей працівників соціально-культурної сфери.

Джерело: CBN

Схожі публікації