Олександрійські авіатори відзначають професійне свято

Олександрійські авіатори відзначають професійне свято

28 серпня в Олександрії відбулися урочистості з нагоди Дня авіації, який відзначається в останню суботу серпня.

Командування в/ч 2269 та ветерани відвідали військове кладовище і поклали квіти до місць поховання колишніх військовослужбовців.

У клубі військової частини пройшли загальні збори ветеранської організації Олександрійського авіаційного гарнізону. У них взяла участь секретар міської ради Вікторія Косяк, яка привітала ветеранів з Днем авіації, висловила вдячність за активну участь у національно-патріотичному вихованні молоді, збереження славних традицій військової частини та побажала присутнім міцного здоров’я, довголіття та родинного затишку.

Після слів привітання, Вікторія Косяк виконала приємну місію, вручивши подяки міського голови Тіщенку Павлу Вікторовичу – голові ветеранської організації та Петренку Олександру Олексійовичу – секретарю Ради ветеранів Олександрійського авіаційного гарнізону.

Після цього на плацу відбулося урочисте шикування з нагоди Дня авіації України та Дня пам’яті захисників України, який відзначатиметься 29 серпня.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять військових, які загинули під час виконання військових операцій, та поклали квіти до меморіального комплексу.

Продовжились урочистості привітаннями та відзначенням кращих військовослужбовців грамотами і подяками та врученням погонів тим, кому присвоєно чергове військове звання.

Завершились заходи урочистим маршем та святковим концертом у клубі військової частини.

Джерело: Олександрійська міська рада

 

Схожі публікації