Олександрійські бібліотеки виграли три нових гранти

Олександрійські бібліотеки виграли три нових гранти

Днями олександрійські бібліотеки отримали приємну новину про те, що вони виграли три гранти на реалізацію нових проєктів, інформує Олександрійська міська рада.

Перший проєкт: «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики» для дітей з особливими потребами (із синдромом Дауна, розладами аутистичного спектра, дитячим церебральним паралічем та іншими вадами), а також для дітей, що потребують соціальної підтримки для адаптації в суспільстві. Це їх до творчих майстер-класів, голосних читань, лялькових вистав, пізнавально-розважальних заходів з інтерактивними та рухливими іграми, тренінгів, занять з психологом тощо.

Проєкт бібліотекарів отримав перемогу в конкурсі у рамках програми «Активні громадяни» та підтриманий Британською Радою в Україні.

Для його реалізації придбано матеріали для майстер-класів, ігровий інвентар та обладнання для заходів, які будуть зручні, безпечні та доступні для всіх дітей, в тому числі, й для дітей з особливими потребами.

Два інших проєкт носять назви: «Подія «CodeFast 2.0 «Грай та програмуй» і «Подія «Квест «Історія міста через призму програмування» і профінансовані у рамках Європейського тижня кодування. Завдяки цим проєкт діти навчатимуться основам програмування, а у бібліотеці з’явиться квадрокоптер і нова роботехніка.

Перший проєкт отримав фінансування у розмірі 15 тисяч гривень, другий і третій – по 9 тисяч гривень.

Загалом олександрійські бібліотеки виграли 21 грант на впровадження різних проєктів.

Джерело: Олександрійські новини

Схожі публікації