Олександрійські боксери здобули перемогу на турнірі у Жовтих Водах

Учасники команди комунального закладу «ДЮСШ №2» міста Олександрія стали переможцями відкритого турніру з боксу, що відбувся в місті Жовті Води. Згідно з даними Олександрійської міської ради, спортсмени віком від 9 до 18 років здобули 10 золотих та 7 срібних медалей, завоювавши загальне перше місце.

У списку переможців турніру з боксу перші місця посіли Медведєв Дмитро, Гапіченко Рувім, Шевляков Егор, Узлов Денис, Губенко Євген, Колісник Артем, Поліщук Сергій, Арутюнян Ашот, Поліщук Віталій та Квак Станіслав. Срібні нагороди отримали Савкікін Тимофій, Шульга Микола, Сурженко Євген, Москаленко Роман, Кіндрат Дмитро, Руденко Дмитро та Устенко Іван, який отримав кубок за волю до перемоги.

Зауважимо, що до змагань команду підготували тренери Юрій Грінер, Олег Грінер та Максим Мороз.