Олександрійські дітлахи отримали ведмедиків з міста Бат

Олександрійські дітлахи отримали ведмедиків з міста Бат

У рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей, протягом 1 червня, в Олександрійській громаді відбулися заходи, що припали до душі малечі. В різних куточках міста відбулися цікаві розважальні програми, але одна риса об’єднала їх усіх – кожна дитина, що брала участь в розважальних програмах, отримала особливий подарунок. Наш міжнародний партнер, мешканці британського міста Бат, з яким наше місто підтримує дружні стосунки, надіслали м’які ведмедики для дітей Олександрії.

Ці чарівні іграшки вразили малечу, яка з радістю гралася і фотографувалася зі своїми новими ведмедиками. Загалом, протягом трьох днів понад 1 800 дітей отримали ці м’які іграшкові подарунки.

Нагадаємо, що в ці дні селами й селищами Олександрійської громади мандрував ЦукеркоБус, який надавав розважальні програми, а місцевий Центр та Будинок дитячої і юнацької творчості влаштували концертно-ігрові програми з участю своїх колективів.

Крім того, неподалік від палацу культури «Світлопільський» пройшла масштабна розважальна програма під назвою «Двіж-time з Алісою». Казкові герої з відомої казки «Аліса в країні чудес» дарували дітям незабутні враження та радісні емоції.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації