Олександрійські лікарні об’єднали

Олександрійські лікарні об’єднали

Об’єднати центральну міську та районну лікарні – таке рішення ухвали депутати міської ради 22 грудня. У результаті реорганізації в Олександрії працюватиме одна юридична особа – комунальне підприємство «Центральна міська лікарня», а районний заклад охорони здоров’я стане її структурним підрозділом. При цьому весь медичний персонал залишиться на своїх робочих місцях і буде збережено матеріально-технічну базу.

«Цього року платники податків, які живуть і працюють в нашому місті, профінансували районну лікарню майже на 4 млн грн. Я як очільник міста відповідаю за те, щоби кошти громадян використовувалися раціонально й ефективно, тому очевидно, що дотаційне місто Олександрія не може мати дві лікарні одного рівня та одного профілю», — сказав міський голова.

Також Сергій Кузьменко наголосив на тому, що в громаді критично не вистачає медиків, тож кожен лікар є надзвичайно важливим. Жоден фахівець не втратить свого робочого місця.

На початку 2021 року міська рада прийняла районну лікарню на баланс нашого міста і сплачувала за її утримання та енергоносії. Сьогодні цей заклад має проблеми з фінансуванням, виплатою заробітної плати та забезпеченням медикаментами. Аби лікарня могла працювати й надалі, було прийнято рішення про її реорганізацію. Орієнтовно процес об’єднання триватиме два місяці, тобто до березня наступного року.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації