Олександрійські освітяни підтримали військових та допомогли у придбанні тепловізора

Олександрійські освітяни підтримали військових та допомогли у придбанні тепловізора

Вчителі виявили свою підтримку військовим, задонативши 35 тисяч гривень на придбання важливого обладнання. Третій полк Кіровоградського спецназу, який знаходиться на південному напрямку, отримав значну допомогу у вигляді 3-х вимірного тепловізора вартістю 238 000 гривень. Ця ініціатива стала можливою завдяки благодійному заходу, який організували освітяни Олександрії.

Педагогічні колективи всіх загальноосвітніх навчальних закладів міста долучилися до спортивних змагань, що відбулися 27 та 28 березня. Учасники змагалися у настільному тенісі, дартсі, бадмінтоні, волейболі та стрільбі з пневматичної гвинтівки. Цей захід не лише сприяв активному способу відпочинку та спортивним досягненням вчителів, але й став чудовою нагодою для збору коштів на важливу потребу.

Зібрана сума 35 тисяч гривень була передана військовим, що борються на фронті. Цей донат допоміг у придбанні дороговартісного, але вкрай необхідного обладнання — тепловізора, який дозволить військовим здійснювати дослідження і розвідку з більшою ефективністю та безпекою.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації