Олександрійські освітяни зібрали понад 400 тисяч гривень на реабілітаційне обладнання

Олександрійські освітяни зібрали понад 400 тисяч гривень на реабілітаційне обладнання

Працівники усіх шкіл, садочків та позашкільних закладів Олександрійської громади зібрали 418 тисяч гривень на придбання реабілітаційного обладнання для наших захисників.

Це дало можливість закупили три спеціальних електроміостимулятори для обласного клінічного госпіталю ветеранів війни у Кропивницькому.

4 січня начальник управління освіти Олександр Авраменко разом із директорами навчальних закладів побували у лікувальному закладі.

Гості з Олександрії відвідали воїнів, які зараз проходять реабілітацію, побачили в роботі обладнання для відновлення м’язів і суглобів після травм та операцій, а також передали смаколики нашим захисникам.

Начальник управління освіти Олександр Авраменко зазначив: «Це, мабуть, той мінімум, яким наразі ми можемо зробити. Тому що хлопці, які на передовій, цього дуже потребують. Є заклади, які віддавали одноденний заробіток, інші передавали дві третини, тобто кожний заклад зробив свій внесок, аби це обладнання якнайшвидше було придбане і допомагало воїнам».

На цьому робота не закінчується: на частину зібраних коштів планується придбати ще 2 реабілітаційних апарати.

За допомогу у придбанні апаратури для реабілітаційного відділення освітянам Олександрійщини оголошена подяка від генерального директора обласного госпіталю Геннадія Сябренка.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації