Олександрійські школярі досліджують місто: стартував цікавий освітній проєкт

Олександрійські школярі досліджують місто: стартував цікавий освітній проєкт

У гімназії «Сузір’я — 19» розпочався новий освітній проєкт «Олександрія – місто мого серця», який має на меті допомогти дітям стати відповідальними громадянами та залучити їх до участі у житті громади.

Завдання проєкту:

Ознайомити дітей з внутрішніми процесами життєдіяльності міста та механізмами його функціонування.

Поглибити уявлення про місцеве самоврядування та мотивувати дітей бути частиною громади.

Сформувати свідомого та відповідального містянина.

У рамках проєкту учні 3-Б класу разом із вчителькою Вірою Гавелею побували на екскурсії в міській раді. Вони відвідали управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, поспілкувалися з головним архітектором міста Тетяною Ігнатьєвою, поставили їй запитання і розширили свої знання про генеральний план міста та професію архітектора.

Плани на майбутнє:

Проєкт «Олександрія – місто мого серця» триватиме три місяці. За цей час заплановано п’ять цікавих і оригінальних заходів, які допоможуть дітям відкрити місто по-новому. Після апробації проєкту з учнями гімназії «Сузір’я — 19», його планують впровадити і в інших школах Олександрійської громади.

«Такі починання важливі, адже необхідно від самого малечку залучати дітей до життя громади. Просто і доступно розповідати їм про внутрішні процеси, які відбуваються в місті, про важливість і відповідальність кожного для розвитку і процвітання рідного дому», – прокоментувала Віра Гавеля, вчителька гімназії «Сузір’я — 19».

Проєкт став можливий за ініціативи представниці громадської організації «Сучасні громадські ініціативи» Тетяни Чорної та за підтримки міської ради і депутата міської ради Олега Панібратенка.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації