Олександрійські соцпрацівники отримали 20 велосипедів та 2 скутери для кращого обслуговування підопічних

Олександрійські соцпрацівники отримали 20 велосипедів та 2 скутери для кращого обслуговування підопічних

Працівники територіального центру завдяки співпраці міської ради з міжнародними партнерами отримали 20 велосипедів і скутер. Їх надали філія чеської гуманітарної організації «Люди в біді» та благодійний фонд «Безпечне майбутнє». Ще один скутер одержало управління соцзахисту.

Транспорт дуже потрібний соцпрацівникам терцентру для більш оперативного і якісного обслуговування підопічних, особливо тих, які проживають у віддалених мікрорайонах та приміських селищах.

– У територіальному центрі на обліку перебуває 430 людей, які за станом здоров’я потребують отримання соціальних послуг вдома. Їх обслуговують соціальні працівники, які дбають, щоб підопічні були доглянуті та забезпечені харчовими продуктами, ліками та іншими речами. Тож першочергово велосипеди надали працівникам, які цього найбільше потребували, – розповіла директорка терцентру Олена Грінчак.

Скутери використовуватимуть фахівці терцентру та управління соцзахисту при обстеженні громадян для визначення їх потреб щодо надання соціальних послуг.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації