Олександрійські спортсмени подолали забіг з перешкодами

Олександрійські спортсмени подолали забіг з перешкодами

В ніч з 1 на 2 лютого, у місті Київ, проходив нічний забіг з перешкодами «Night City Endurance 12H», в якому взяли участь двоє спортсменів ГО «Сильна Олександрійщина» Чиж Олексій та Дзюба Інна.

Даний формат забігу запозичений з військових тренувань.

Акцент полягав на командну роботу, волевиявленні та перевірці лімітів своїх можливостей.

Олександрійці подолали перешкоди , мороз, 12 годинну ніч та втому на вулицях та таємничих місцях Києва, при цьому, кожен учасник ніс спорядження та метрову колоду.

В 12-ти годинний івент входили такі перешкоди як: подалання Київських катакомб на протязі майже трьох годин; подолання дистанції у зв’язці по 8 чоловік, які кроком так і бігом, переносили командою через міст, довжиною понад 1000м  людину з навантаженням;  долали  вогняні східці та Андріївський узвіз на чотирьох кінцівках; будували конструкції, висотою один метр, з якої кожен член команди спиною падав на руки іншим членам команди довіряючи своє життя та здоров’я тим хто ловить тебе. Крім цього, були завдання  на витривалість: треба було вистояти в планці у піску із зав’язаними очима та зв’язаними руками на березі Дніпра; учасникам також треба було подолати перешкоду у вигляді 30-ти метрового скеледрому.

Загальний кілометраж дистанції склав понад 20 км.

Спортсмени проявили характер, силу та незламну волю до перемоги.

Всього, участь приймало 16 учасників.

 

 

 

Джерело: Голос Громади

Схожі публікації