Олександрійські танцівниці здобули перемоги на Першості Центральної України

Олександрійські танцівниці здобули перемоги на Першості Центральної України

Перше місце і кубок за груповий танець; два перших місця за дуети; два перших, три других і одне третє місце за сольні виступи – з такими перемогами на Першості Центральної України зі східних, циганських та індійських танців повернулись вихованки студії східних танців Lucciola («Лучола»)!

Студія східних танців Lucciola під керівництвом неодноразової чемпіонки Всеукраїнських фестивалів, судді УАВСТ (Української асоціації східних танців) Юлії Кузьменко працює на базі Палацу культури «Світлопільський» вже три роки. Талановитий досвідчений тренер майстерно вчить маленьких танцівниць, які з яскравими номерами займають призові місця на фестивалях та конкурсах різного рівня.

Першість центральної України зі східних, циганських та індійських танців проходила у Кременчуці 31 жовтня і зібрала багатьох учасниць з декількох регіонів. Олександрію представляли вихованки Юлії Кузьменко, які показали один груповий танок, два дуети і сім сольних виступів.

«Золото» за сольники отримали Вікторія Неруш і Софія Поліщук, два «срібла» — Аріна Гриценко, одне «срібло» — Вікторія Неруш. Дует-переможець – Софія Поліщук і Вікторія Неруш. Груповий танець виконували Ірина Ярошук, Вікторія Неруш, Софія Поліщук та Арина Гриценко. Вікторія Неруш отримала сертифікат на участь у фестивалі «Нурія-2021», що відбудеться 28 листопада в Олександрії у кафе «Ріф».

З офіційної фейсбук-сторінки ПК «Світлопільський»: «Вітаємо наших дівчат і тренера Юлію Кузьменко! Пишаємося вами і бажаємо подальших перемог і наступних високих сходинок творчості!»

02 03 04 05 06 07 08

Схожі публікації