Олександрійський міський голова провів прямий зв’язок з олександрійцями

Олександрійський міський голова провів прямий зв’язок з олександрійцями

Міський голова Олександрії Сергій Кузьменко провів прямий телефонний зв’язок з олександрійцями, де вони мали можливість звернутися зі своїми запитаннями та проблемами.

Зокрема, було прохання щодо грейдерування вулиці 6-го Грудня, продовження ремонтних робіт на дорогах та покращення житлових умов. Містянам було роз’яснено, як стати на квартирний облік, а управлінню житлово-комунального господарства було доручено взяти на контроль виконання ремонтних робіт. Також зверталися щодо передачі будинку до комунальної власності й водо- та електропостачання з належним оформленням дозвільних документів на комунальні послуги.

Прямий телефонний зв’язок з жителями громади є регулярним заходом міського голови Сергія Кузьменка, який проводиться щомісяця. Оновлений графік прийому можна переглянути на початку наступного місяця на сайті Олександрійської міської ради у рубриках «Жителям» — «Інформація для громадян».

Для тих, хто має термінові питання, також діє номер гарячої лінії міського голови — 0 (800) 751 911. Громадяни можуть звернутися за допомогою щодня з 9:00 до 18:00 без вихідних.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації