Олександрійський молодіжний парламент дізнався про місцевий бюджет

Олександрійський молодіжний парламент дізнався про місцевий бюджет

Олександрійський молодіжний парламент провів сесію, на якій учасники дізналися про місцевий бюджет. Секретар міської ради Вікторія Косяк розповіла про бюджетні надходження і видатки, бюджет розвитку та звідки беруться гроші, що наповнюють місцевий бюджет.

Начальниця відділу інвестицій та інновацій управління економіки Ганна Часник розповіла про індустріальний парк, який створено в Олександрійській громаді, і його переваги. Директор прибуткового комунального підприємства «Олександрійський транспорт» Олександр Коновалов презентував створення підприємства та його екологічну складову.

Заступниця начальника відділу молоді та спорту Віта Горенко розповіла про можливості молоді, шляхи співпраці з місцевою владою та залучення грантових коштів.

Учасники сесії мали можливість поставити спікерам запитання та отримати вичерпні відповіді.

«Тема економіки і бюджету для молоді дещо складна для сприйняття. Однак, щодня ми вирішуємо фінансові питання самі для себе, в сімейному колі, в громаді. Економічна грамотність наших дітей – це той рушій, який допоможе сформувати успішне суспільство і сприятиме розвитку громади», – прокоментувала Вікторія Косяк.

Завершилася сесія молодіжного парламенту класичними дебатами з питань економіки.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор , 18.11.2023 @ 10:00

    Мероприятие провели ,Макдональдс открыли,а о рабочих местах для этой молодежи и не подумали.Городу нужны трактористы и комбайнеры и это градообразующие специальности одного важного предприятия…

Коментарі закрито