Олександрійський патріотизм успішно обійшовся без обсценної лексики…

Олександрійський патріотизм успішно обійшовся без обсценної лексики…

Виявляється, заклики до об’єднання суспільства заради спротиву рашистській навалі цілком можуть бути й без табуйованих (нецензурних) висловів. Рекламні сітілайти на проспекті Соборному вже не посилають своїми текстовими зверненнями російський корабель «на …», як це було в перші тижні війни, повідомляє «Голос Громади».

Тепер на них – життєствердні меседжі олександрійцям. А також державні прапори, яких стало ще більше на вулицях міста і на фасадах установ та просто на житлових будинках. І це має навіть кращий, сказати б, переконливіший вигляд, адже ми – генетично культурна нація, яка прагне сповідувати європейські цінності.

«Наше місто останнім часом стало ще позитивнішим. І це пов`язано не лише з весняною погодою, а з підйомом патріотичності, – сказав з цього приводу міський голова Сергій Кузьменко на недавньому черговому засіданні виконавчого комітету. – Міська рада розробила і виготовила відповідні рекламні борди. Хочу подякувати власникам цих рекламних щитів, які дозволяють нам розмішувати на них ці рекламні засоби, котрі знову й знову підкреслюють, що Олександрія – це українське місто з патріотичною громадою, яка вірить у перемогу Збройних сил України і ця перемога буде скоро».

Схожі публікації