Олександрійський суд виніс вирок старшому офіцеру Нацгвардії за отриманий хабар

Олександрійський суд виніс вирок старшому офіцеру Нацгвардії за отриманий хабар

Суд встановив що зловмисник, будучи старшим офіцером відділення кадрів військової частини 2269 Національної гвардії України надав обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення тимчасово виконуючим обов`язки командира військової частини за надання хабаря в сумі 1 000 доларів США, за позитивне вирішення питання щодо зарахування на військову службу за контрактом. Про це можна дізнатися у Єдиному Державному реєстрі судових рішень.

Подія відбулася 15 лютого 2019 року. Близько 13 години 25 хвилин, перебуваючи у салоні автомобіля «Chevrolet Lacetti», зловмисник отримав хабар у сумі 1000 доларів США.

Офіцер визнав себе винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 369-2 Кримінального Кодексу України.

Суд ухвалив: Старшого офіцера визнати винним та призначити покарання за частиною 2 статті 369-2 Кримінального Кодексу України у виді штрафу у розмірі однієї тисячі п`ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, з позбавленням права обіймати у військових формуваннях посади, пов`язані із комплектуванням та проходженням військової служби особовим складом, на один рік.

Стягнути з нього на користь держави процесуальні витрати на залучення експерта у розмірі десять тисяч двісті вісімдесят чотири гривні.

Джерело: Олександрійські новини

Схожі публікації