Олександрію відвідала моніторингова місія ЮНІСЕФ

Олександрію відвідала моніторингова місія ЮНІСЕФ

15 вересня в Олександрії побували представники моніторингової місії ЮНІСЕФ: спеціаліст із питань освіти – Любов Шмиголь та спеціаліст із питань захисту дітей – Сергій Куликов.

Метою робочого візиту фахівців міжнародної організації стало ознайомлення із дотриманням прав дітей та виховним процесом у дошкільних закладах, інклюзивно-ресурсному центрі під час воєнного стану, а також умовами, створеними для дітей переселенців у місцях компактного проживання.

Представники ЮНІСЕФ відвідали дитячий садочок №39, в якому працюють чергові групи.

Після цього гості побували в місці компактного проживання вимушених переселенців на базі ЗДО №43. Тут перебуває найбільша кількість дітей, у тому числі дві багатодітні родини.

Організація передала закладам великі ігрові набори для більш цікавого дозвілля малечі.

Також моніторингова місія відвідала інклюзивно-ресурсний центр, який займається корекційно-розвиваючою роботою з дітками із особливими потребами. Фахівці ЮНІСЕФ оглянули його базу та зустрілися з колективом. У ході спілкування обговорили проблемні питання у роботі з особливими дітьми та вивчили потреби педагогів у методичному забезпеченні для подальшої підтримки і співпраці.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації