Олександрію відвідали представники  громадської організації «Десяте квітня»

Олександрію відвідали представники  громадської організації «Десяте квітня»

16 червня Олександрію відвідали представники громадської організації «Десяте квітня», яка займається наданням юридичної, соціальної, психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Секретар міської ради Вікторія Косяк і начальник відділу внутрішньої політики Євген Писаревський зустрілися з юристами організації Ліаною Левицькою, Олександром Язаном та консультантом Юлією Копцевою.

Присутні обговорили умови проживання вимушених переселенців, стан надання їм різних видів допомоги у нашому місті, а також потреби цих людей.

Вікторія Косяк зазначила, що міська влада забезпечила місця компактного проживання переселенців на базі дитячих садочків та гуртожитків фахових коледжів, де забезпечені належні умови.

Завдяки співпраці міської ради з різними міжнародними організаціями і фондами, переселенці отримують продуктові набори, засоби гігієни, а в гуманітарному центрі можуть взяти для себе одяг, взуття та інші речі.  Крім того, для місць компактного проживання переселенців надійшла побутова техніка для більш комфортного перебування людей.

У свою чергу, представники «Десятого квітня» пропонують для внутрішньо переміщених осіб безкоштовні юридичні консультації, психологічну допомогу, соціальний супровід. Також організація має можливість підтримати міні-грантами активні спільноти переселенців та, у разі потреби, надати матеріальну допомогу у вигляді постільної білизни, ліжок, матраців тощо.

В рамках свого візиту гості ознайомилися з роботою волонтерських і   гуманітарних центрів міста, відвідали гуртожитки, де поспілкувалися з переселенцями, які там проживають, обговорили їхні потреби та проблемні питання.

За результатами зустрічі представники міської влади та громадської організації «Десяте квітня» досягли домовленості про співпрацю та сприяння в отриманні допомоги внутрішньо переміщеним людям, для яких Олександрія стала прихистком під час війни.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації