Омбудсмен представив нову уповноважену з прав людини на Кіровоградщині

Омбудсмен представив нову уповноважену з прав людини на Кіровоградщині

У Кропивницькому відбулася зустріч з представниками Кіровоградської ОВА та керівниками держустанов, де Омбудсмен України Дмитро Лубінець представив нову уповноважену з прав людини у Кіровоградській області – Галину Лугову.

Галина Лугова родом з Херсонської області. Має вищу освіту та досвід роботи вчителькою, директоркою школи, секретаркою Херсонської міської ради та начальницею Херсонської міської військової адміністрації. З березня 2023 року обіймала посаду радника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Офіс Омбудсмена вже розпочав свою роботу у Кропивницькому. Наразі у штаті працюють чотири особи, серед яких два координатори. Офіс шукає юристів з досвідом роботи.

Звернутися до Офісу Омбудсмена може будь-який житель Кіровоградщини, який вважає, що його права порушені.

Офіційне представництво Уповноваженого Верховної Ради з прав людини знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, каб. 118.

Довідково: НПМ (Національний превентивний механізм) — це система регулярних відвідувань місць несвободи з метою запобігання жорстокому поводженню з людьми, які там утримуються.

Джерело: CBN

Схожі публікації