Онкодиспансер законтрактував три пакети послуг

Онкодиспансер законтрактував три пакети послуг

Олександрійський онкологічний диспансер мав багато запитань щодо контрактування послуг на 2021 рік. Навіть саме функціонування диспансеру було невизначеним. Але відстояти заклад вдалося, наголосив керівник закладу Олег Носов.

«Олександрійський онкологічний диспансер і онкологічна служба у районі будуть. Сьогодні законтрактовано три пакети (у 2020 році їх було два). З тим, що ми маємо: кадровий потенціал, матеріально-технічне забезпечення лікарні – це перемога, – розповів в.о. генерального директора комунального некомерційного підприємства Олександрійський онкологічний диспансер Кіровоградської обласної ради» Олег Носов в інтерв’ю ТРК «КТМ».

Минулого року онкодиспансер мав контракти з Національною службою здоров’я України  на два пакети послуг – амбулаторну та стаціонарну допомогу. На 2021 рік отримали ще один пакет: хірургічна допомога з оперативним втручанням. Пацієнти отримуватимуть допомогу за бюджетні кошти. Амбулаторна допомога буде безкоштовною за наявності  електронного направлення. Стаціонарна і хірургічна допомога теж будуть більшою мірою безкоштовними в межах умов контракту. Перелік платних і безоплатних послуг найближчим часом буде розміщений на стенді в Олександрійському онкологічному диспансері.

Радіологічну допомогу заклад не надає, бо немає джерела опромінення. А хіміотерапевтичну попри відсутність фінансування відповідного пакета надаватиме. Для пацієнтів вона буде практично безоплатною. Щоб отримати фінансування на хірургічну допомогу, були залучені спеціалісти: лікарі-анестезіологи, медичні сестри та інші спеціалісти, діяльність яких передбачена договором із НСЗУ,  і придбано обладнання. Вимоги щодо інклюзивності приміщення (пристосування для маломобільних груп населення) також виконані. Обласний бюджет допоміг фінансуванням на облаштування нового пандуса. Решта – самотужки і завдяки меценатам. Заклад вистояв і розвивається, і це важливо, адже на Кіровоградщині рівень захворюваності на рак на третину перевищують загальноукраїнські показники.

Звернувся Олег Носов і до лікарів, просить направляти пацієнтів на консультації, які у диспансері безкоштовні.

Наразі у диспансері на стаціонарному лікуванні – у середньому 20 пацієнтів.

Онкодиспансер законтрактував три пакети послуг

Джерело: Портал Zametka

Схожі публікації