Оновлений Простір підтримки для переселенців відкрили в Олександрії

Оновлений Простір підтримки для переселенців відкрили в Олександрії

24 травня відбулася презентація оновленого Простору підтримки для вимушено переміщених осіб в Олександрії, який тепер служить місцем зустрічей, навчання та розвитку.

Завдяки партнерам було створено зону відпочинку та очікування, покращено освітлення та утеплено вхід. Відвідувачі зможуть зручно проводити час, поки інші учасники беруть участь у заходах для ВПО в робочій частині Простору.

На початку 2023 року, за підтримки міської влади, приміщення для нового Простору було знайдено на базі юнацької бібліотеки. Спершу було облаштовано одну кімнату, яка стала місцем підтримки для переселенців. На його базі проводять різноманітні навчальні заходи, тренінги, інтенсиви не лише для ВПО, а й для жителів громади.

Під час презентації керівниця благодійної організації «Благодійний фонд «Центр допомоги Олександрія» Любов Мороз повідомила про завершення проєкту «Разом до навчання». Цей проєкт, реалізований за підтримки БО Українська освітня платформа та Парафія Різдва св. Івана Хрестителя УГКЦ м. Кропивницького, включав курс з написання бізнес-ідей та ведення власної справи. Учасниці презентували свої досягнення, серед яких корисні солодощі, десерти та мікровишивка.

– Простір наповнюється новими учасниками та ідеями. Це свідчення того, що для людей важливе не лише житло, а й можливість розвиватися, навчатися та спілкуватися у дружньому колі, – зазначила заступниця міського голови Ірина Чемерис.

Простір діє на базі юнацької бібліотеки за адресою: проспект Соборний, 100.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації