Останню партизанку Олександрії привітали у День партизанської слави

Останню партизанку Олександрії привітали у День партизанської слави

22 вересня, у День партизанської слави, представники ради ветеранів відвідали 98-річну ветеранку Лідію Куженко. Вона є єдиною ветеранкою партизанського руху, що залишилася в Олександрії.

Лідія Леонідівна Куженко народилася у 1925 році в сім’ї лісника в Знам’янському районі. Після завершення шкільної освіти, перед початком війни, вона проживала з матір’ю в селі Гутницькому. Восени 1941 року, під час окупації її села, вона приєдналася до партизанського загону.

Закінчивши свою діяльність після визволення Знам’янки, Лідія Леонідівна пройшла додаткову підготовку і була переведена до активної армії. Під час виконання бойового завдання в місті Вапнярка, вона отримала поранення і була демобілізована, після чого повернулася на батьківщину.

У повоєнні роки Лідія Куженко одружилася, стала матір’ю двох дітей і надалі переїхала з сім’єю до Олександрії, де і проживає до сьогодні.

Від імені міського голови Сергія Кузьменка представники ради ветеранів привітали Лідію Куженко, побажали міцного здоров’я, довголіття, миру та вручили символічні подарунки й квіти.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор , 26.09.2023 @ 17:14

    А меру самому что заподло было прийти к последней партизанке и поздравить ее может в последний раз.Это доказывает отношение этого чиновника к простым людям…

Коментарі закрито