Пакувальник Нової пошти викрав два телефони з відділення в Олександрії

Пакувальник Нової пошти викрав два телефони з відділення в Олександрії

В Олександрії пакувальник Нової пошти викрав два дорогих телефони з відділення.

Про це можна дізнатися у вироку Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області від 11 липня 2019 року.

Крадій, працюючи фахівецем-пакувальником ТОВ «Нова Пошта» відділення №2 міста Олександрія, вигадав злочинну схему — викрасти майно зі складу.

14 лютого цього року зайшовши на сайт, на якому здійснювався продаж електротехніки, зв’язався з менеджером і замовив 2 мобільні телефони марки «iPhoneXSmax 512 gold». Вказана модель на сайті коштує 37 тисяч гривень за одиницю. Замовлення оформив на іншу особу, вказавши свій телефон.

16 лютого отримав СМС з номером накладної посилки. У той же день таємно проник на склад. Знайшов потрібну посилку зробив заміну коробки, яку приготував завчасно. Макет коробки було наповнено піском. Згодом він покинув приміщення складу.

По кримінальному провадженню до крадія заявлено цивільний позов ТОВ «Нова Пошта» про відшкодування матеріальної шкоди в розмірі 79226 гривень.

В судовому засіданні обвинувачений визнав вину в повному обсязі, але зазначив, що злочин вчинив під впливом скрутного матеріального становища, цивільний позов визнає частково в сумі 39 613 гривень, оскільки другий телефон повернутий потерпілому.

Дії обвинуваченого суд кваліфікує як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), тобто кримінальне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України.

Суд призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Суд вважає за можливе задовольнити позовні вимоги ТОВ «Нова Пошта» частково в розмірі 39613 гривень.

 

Джерело: Олександрійські новини

Схожі публікації