Патологоанатом в Олександрії вимагав гроші за послуги, які надаються безкоштовно

Патологоанатом в Олександрії вимагав гроші за послуги, які надаються безкоштовно

В Олександрії завідувача патологоанатомічного відділення лікарні судитимуть за вимагання грошей у родичів померлих. Про це повідомляється в телеграм-каналі Кіровоградської обласної прокуратури.

За даними слідства, посадовець разом з медичною сестрою за «винагороду» готували та видавали тіла померлих їхнім родичам.

«Родичі ж, вирішуючи організаційні похоронні питання, перебували у подавленому психологічному стані, і не вступали у конфлікти із установами, які задіяні у процесі зберігання трупу та його поховання», — йдеться у повідомленні прокуратури.

Фігуранти справи вимагали та отримували неправомірну вигоду за видачу лікарського свідоцтва про смерть, прискорення розтину, підготовку тіл до поховання, які є безкоштовними у закладі. Додатково ще пропонували непередбачені послуги перукаря, косметолога та бальзамування. Таку «роботу» оцінювали від 2 до 5 тис. гривень.

Слідством задокументовано 13 епізодів злочинної діяльності.

Медику інкримінують ч.1,3 ст. 368 КК України. Санкцією статті передбачено до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3 років.

Схожі публікації