ПЦУ передали храм УПЦ МП на Кіровоградщині

ПЦУ передали храм УПЦ МП на Кіровоградщині

У Новомиргороді Кіровоградської області Свято-Миколаївський храм, у якому раніше проводила служби Українська Православна Церква Московського Патріархату, передали для Богослужінь Православній Церкві України. Усе відбулося мирно й без конфліктів.

30 парафіян ПЦУ 15 липня зібралися біля храму о 13:45. Вони взяли ключ, залишений священиками УПЦ МП, й зайшли всередину. Там провели перший водоосвятний молебень. Настоятель Свято-Миколаївського храму Православної Церкви України Степан Катькало сказав, що майже все церковне майно на місці, за винятком семисвічника. За словами священика, парафія ПЦУ докупить речі, яких бракує для Служби. Також настоятель сказав, що цієї події парафіяни чекали дуже довго.

Представників УПЦ МП на зустрічі не було, вони також відмовилися від коментарів. Процес переходу тривав з 11 квітня. До цього парафія ПЦУ проводила Богослужіння в коридорі колишнього будинку культури. 11 квітня 360 парафіян ПЦУ підписали звернення, щоб Свято-Миколаївський храм передали від УПЦ МП до ПЦУ.

РІСУ

Схожі публікації