Переможний матч «Олександрії» проти «Зорі»: коментар старшого тренера Віктора Бицюри

Переможний матч «Олександрії» проти «Зорі»: коментар старшого тренера Віктора Бицюри

Старший тренер юнацької команди «Олександрії» Віктор Бицюра поділився своїми думками після переможного матчу своїх підопічних:

– Ми очікували, що гра буде важкою. У суперника дуже гарний склад, вони пропонують технічний швидкісний футбол. У нас щось виходило, щось ні, є моменти, які треба покращувати в процесі тренувань. У цілому помітно, що наші гравці стараються, відзначив Бицюра.

Тренер також висловив задоволення від гри атакуючих гравців команди, особливо від Петрика, який забивав у трьох матчах поспіль, та від Жадана, який відзначився в цьому матчі.

  • Великий внесок у перемогу наших юнаків зробив в цьому матчі голкіпер Віктор Довгий. Він справжній лідер команди, недарма в нього капітанська пов’язка. Ми дуже впевнено на цю мить себе почуваємо, коли Віктор грає в воротах.

Перемогу над “Зорею” ми хотіли би присвятити нашому півзахиснику Івану Давиденку. Зараз він відновлюється після травми та саме в день матчу він переніс операцію. Бажаємо йому скорішого одужання та повернення до лав “Олександрії”! – завершив свою думку тренер.

Джерело: ФК «Олександрія»

Схожі публікації