Перше засідання виконавчого комітету у 2023 році: що затвердили

Перше засідання виконавчого комітету у 2023 році: що затвердили

12 січня відбулося засідання виконавчого комітету, у ході якого присутні розглянули низку важливих для життєдіяльності громади питань.

На початку члени виконкому затвердили ряд рішень щодо захисту прав та інтересів дітей, а також дозволів на дарування приватного житла.

Наступним кроком було ухвалено питання передачі гуманітарної допомоги, отриманої від французької неурядової міжнародної організації «ACTED», на місця компактного проживання переселенців.

Далі присутні запропонували міській раді передати в управління ОСББ «Добробут-132» багатоквартирний будинок по проспекту Соборному, 132А.

Окрім того, враховуючи клопотання керівників виконавчих органів міської ради, правоохоронних органів, командира військового формування, волонтерських та громадських організацій було затверджено рішення про заохочення з нагоди Дня Соборності України.

Насамкінець члени виконавчого комітету запропонували депутатському корпусу затвердити ряд земельно-майнових питань та внести зміни до бюджету Олександрійської громади.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації