Під час воєнного стану комунальники не здійснюють обхід квартир. Цим можуть скористатись шахраї

Під час воєнного стану комунальники не здійснюють обхід квартир. Цим можуть скористатись шахраї

У зв’язку з введенням в країні воєнного стану обхід квартир/приватних будинків контролерами підприємств житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу області (ОКВП «Дніпро-Кіровоград», ВАТ «Кіровоградгаз», ПрАТ «Кіровоградобленерго» , КП «Теплоенергетик» та всі інші) не здійснюється.

Про це йдеться у фейсбуці Олександрійської міської ради з посиланням на адміністрацію ПрАТ Кіровоградобленерго.

Майстерні підприємств не проводять планові повірки лічильників, а також демонтаж/монтаж приладів обліку.

У разі виникнення аварійної ситуації, для розпломбування лічильника — необхідно звернутись до Кол-центру /багатоканальний, цілодобовий номер кол-центру 0-800-501-148, 050-488-80-63, 067-521-15-70/.

Працюють лише аварійні служби виключно за особистим викликом споживача.

Попереджаємо, що у разі спроби проникнення до оселі осіб, які представляються співробітниками будь-якого  вищевказаного підприємства негайно повідомляйте до правоохоронних органів /102/.

Схожі публікації

2 Comments

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • виктор , 10.03.2022 @ 14:56

    Может быть тогда наш ЖЕК сможет навести порядок в бомбоубежище на территтории школы №19 ,поставить двери 2шт,наладить освещение и на пол постелить хотя бы ДВП .Потому что произойти может что угодно а ни мер ни начальство Жека ни чешуться. Кто может заставить этих чинуш начать работать на людей?

    • . , 11.03.2022 @ 10:32

      А у вас самих руки відсохли зробити те що ви написали? Позвикали чекати, що хтось прийде та зробе. Підніміть дупу та самі подбайте про власну та людську безпеку!

Коментарі закрито