Підсилення підтримки ветеранів та їхніх родин в Олександрії: зустріч з «Лікарями без кордонів»

Підсилення підтримки ветеранів та їхніх родин в Олександрії: зустріч з «Лікарями без кордонів»

14 серпня в Олександрії відбулася зустріч секретаря міської ради Вікторії Косяк з представниками незалежної міжнародної медичної організації «Лікарі без кордонів». Головним питанням обговорення стала психологічна допомога ветеранам, їхнім родинам, а також родинам полеглих захисників України. Особлива увага була приділена підтримці дітей, які виростають в цих сім’ях.

Вікторія Косяк зазначила, що в Олександрії діє спеціалізована гаряча лінія для ветеранів за номером (073) 525-01-01, де можна отримати консультації з ряду питань, включаючи соціальний захист, працевлаштування, медичну та правову допомогу. Додатково в місті ведеться робота над створенням ветеранського хабу.

«Уже сьогодні маємо залучити всі наявні ресурси і використати всі можливості, щоби кожен Захисник та Захисниця, повернувшись із зони бойових дій або звільнившись з військової служби, отримали повну інформаційну та ресурсну підтримку на шляху повернення у мирне життя», — наголосила Вікторія Косяк.

Під час зустрічі сторони домовилися про підписання Меморандуму співпраці. Організація «Лікарі без кордонів» планує активно залучати фахівців для покращення життєвого рівня ветеранів та їх родин. Усі послуги будуть надаватися безплатно.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації